Зелена симфонiя

Наша компанія виконує повний комплекс робіт по ландшафтному дизайну та озелененню. Головна наша задача: допомогти Вам зробити правильний вибір, запропонувати оптимальний дизайн саду виходячи з Ваших побажань, природно-кліматичних, екологічних грунтових та естетичних факторів. Наші фахівці розроблять для Вас дизайн-проект будь-якої складності і виконають комплекс послуг з благоустрою та озеленення території, в тому числі її реконструкції.


Сад вимагає клопіткої роботи та грамотного догляду, тим більше, молодий сад. Ми пропонуємо нашим клієнтам послуги по догляду за садом. Всі необхідні роботи виконують кваліфіковані робітники нашої компанії. Перелік послуг по догляду за садом попередньо узгоджується із замовником і може включати в себе весь комплекс робіт, або послуги у вигляді консультацій дизайнерів, рекомендацій по захисту, живленні рослин.


Звертаючись до нас, Ви маєте можливість отримати озеленення з одних рук.Компанія «Київзеленбуд» спеціалізується на виконанні робіт по благоустрою та озелененню, що проводиться у міських умовах. Особливістю роботи нашої компанії є те, що ми не тільки виконуємо основний спектр робіт по благоустрою і озелененню, але й більш складні роботи, що пов’язані з укріпленням та благоустроєм схилів і берегів; проведення санітарної та формувальної обрізок, зрізування дерев, а також розробка і втілення проектів по реконструкції та створенню міських парків і скверів.